przedszkole-wroclaw.pl

Pod tym adresem internetowym (przedszkole-wroclaw.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Tego typu domeny wiele łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem nazwy dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a znajdziemy zapewne stosowną domenę, zawierającą najważniejsze słowa klucze. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak piszecie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób wynajdziemy sprawy, które zaintrygują przyszłych odbiorców. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy treści, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały kryteria optymalizacji strony w Google. Gwarantujemy teksty dopasowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Korzystamy ilustracje z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać nam swoje zdjęcia, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi opracowaną przez nas stronę z prośbą o zaakceptowanie. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich uwag. Gratis naniesiemy zmiany serwis.


8. Do kogo skierowana jest propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują marketingowego wsparcia, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zaproponować własny swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wyjaśnimy, jak to bezproblemowo zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na swojej stronie, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!