przedszkole-wroclaw.pl

Pod tym adresem internetowym (przedszkole-wroclaw.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów szukających usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Takie domeny wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi adresami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę nazwy dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy na pewno stosowną domenę, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc czynsz za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny abonament.


5. Jak opracowujecie tekst dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w taki sposób znajdziemy kwestie, które zainteresują potencjalnych klientów. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy teksty, by były ciekawe dla czytelników, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w Google. Zapewniamy treści dopasowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Korzystamy zdjęcia z największych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać naszej firmie swoje fotografie, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientowi opracowaną przez nas stronę WWW z prośbą o zaakceptowanie. Masz 14 dni na spisanie wszelkich sugestii. Gratis zmienimy serwis.


8. Do kogo skierowana jest ta propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują pomocy w internecie, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może posiadać własny swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wyjaśnimy, jak to bezproblemowo wykonać.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na strony WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, napisz mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!